Jak na sítě - E. Vyhnánková a M. Losekoot

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Prodejní potenciál na sociálních médiích je větší než kdykoliv jindy – potvrdit to mohou krotitelky sociálních sítí a digitální vypravěčky Eliška Vyhnánková spolu s Michelle Looskot, které daly hlavy dohromady a ztvárnily fenomenální český bestseller 2019 odhalující nezměrnou moc sociálních médií. O svůj recept na úspěch se tentokrát podělí i s tebou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíš?

Podle nejnovějších statistik využívá sociální sítě asi 48 % naší populace – to je přibližně 4,4 miliard lidí po celém světě. Pokud tedy existuje nějaký nástroj, pomocí kterého se dají velmi efektivně šířit zprávy, novinky nebo kampaně, pak jsou to rozhodně sociální sítě. Toho jsou si autorky, Michelle a Eliška, velmi dobře vědomy, proto přichází se sofistikovaným návodem, který tě zasvětí do algoritmů sociálních sítí, psychologie navštěvujících uživatelů i základů obsahového marketingu.

V této knize tak hravě přijdeš na kloub tomu, jak se na sociálních sítí prosadit, jak si získat nové klienty, kolik se vyplatí investovat do reklam, jak vytvářet vysoce kvalitní obsah a mnohem více. Autorky vychází nejen ze svých dlouholetých zkušeností, ale tak z tvrdých dat a statistik, které dodávají knize na přidané hodnotě a zároveň čtenáře obohacují o ty nejcennější informace.

Pro koho je kniha vhodná? 

Knížka Jak na sociální sítě naprosto pohltí jak čtenáře, kteří se sociálními sítěmi teprve začínají, tak ty, kteří už mají se „sockami“ letité zkušenosti a touží po rozvinutí dosavadních skills. Ať už patříš do jakékoliv skupiny, v knize najdeš velké množství praktických tipů, jež zdokonalí tvé know-how raz dva.

Velmi oceňovaný je zejména styl psaní, pomocí kterého jdou autorky bez okolků přímo k jádru věci – to z titulu dělá neuvěřitelně atraktivní studijní materiál, jenž poskytuje nespočet hodnotných znalostí pro širokou veřejnost. Není divu, že je bestseller Jak na sítě považován za nejkomplexnější a nejsrozumitelnější manuál k byznysovému úspěchu na sítích.

Jak na sítě - E. Vyhnánková a M. Losekoot

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Česká
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IV Avatar autora | 26.7.2020
Super kousek pro každého kdo lépe vnímá informace z papírové knihy než v digi podobě a chce se vnořit do světa online marketingu. Skvěle napsáno!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: