Proč spíme - M. Walker

Bestseller
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Aktualizované vydání 2021.

V roce 2017 vyšla kniha Proč spíme od jednoho z nejvýznamnějších autorů na poli neurovědy. Matthew Walker je vědec, profesor na Kalifornské univerzitě a také přední expert na výzkum spánku, což mu dává příležitost předávat své cenné znalosti a burcovat společnost svými překvapivými poznatky. Díky svému originálnímu a zábavného zpracování byla tato kniha byla přeložena do více než 30 jazyků a stala se hitem napříč Spojenými Státy a Evropou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Pokud jste si dosud mysleli, že spánek není až tak důležitý, po přečtení knihy definitivně změníte názor. Podle autora si totiž nedostatečným spánkem pomalu zatloukáte hřebíčky do rakve a o tomto tvrzení vás také hodlá přesvědčit. Kniha je plná hodnotných informací, které jsou podloženy desítkami studií a průzkumů. Dočtete se o překvapujícím vlivu spánku, který má přímý dopad nejen na zdraví, ale také produktivitu, psychickou kondici. Autor vás také provede říší snů, jednotlivými spánkovými fázemi a mimo jiné vám také poskytne 12 tipů pro zdravý spánek, které se budou hodit zarytým spáčům i skeptickým nespáčům.

Dostanete odpověď na otázky: Jak dlouho by lidé měli spát? Co všechno způsobuje spánková deprivace? Je možné řídit vlastní sny? Co se spánkem dělá alkohol nebo kofein? Jak usnout i bez léků?

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha osloví čtenáře, kteří mají problémy se spaním ať už kvůli tomu, že nemohou normálně usnout nebo na základě svého přesvědčení, že spát nepotřebují. Matthew Walker vás v knize provede světem spánku a zasvětí vás do své expertízy na základě dlouhodobých výzkumů a studií, které přesvědčí i ty největší odpůrce dlouhého spánku. Kniha však není určena jen těm, kteří mají se spánkem problémy, ale také všem, kteří chtějí žít zdravě, najít rovnováhu a mít v životě úspěch.  

Proč spíme - M. Walker

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: