Hluboká práce - C. Newport

279 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vycvič svůj mozek a využij svých dovedností, ať dosáhneš pracovního úspěchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Hluboká práce z roku 2016 přináší praktický návod, jak si vypěstovat schopnost soustředění a získat úspěch i v tomto roztěkaném světě. Tato kniha si na české databázi knih vysloužila 77 % , proto se můžete těšit na kvalitní počtení. Za její tvorbou stojí Cal Newport, expert na distribuované algoritmy, který se mimo jiné může pyšnit několika dalšími knihami, které se staly na Amazonu bestsellery. Přečíst si od něj můžete také So Good They Can’t Ignore You, How to Be a High School Superstar nebo How to Win at College.

Co se v knize naučíte?

Kniha obnáší mnoho skvělých a praktických tipů, jak vycvičit mozek a využít svých dovedností tak, abyste dosáhli pracovního úspěchu. Tato kniha je, dá se říct, takovým manuálem a rozcestníkem, které poskytuje řešení pro každého. Díky tomu budete schopni snáze přetvořit pracovní návyky a začít s hlubokou prací, která vám pomůže dostat na vrchol. Autor vám ukáže, čemu se při práci vyhnout a jak zatočit s věcmi, které vás rozptylují, abyste mohli být skutečně produktivní.

Získáte odpovědi na otázky: Proč je hluboká práce tak důležitá? Jak si správně naplánovat pracovní dobu? Jak se zbavit mělké práce? Jak vystoupit z průměru? Co při soustředění pomáhá nebo jak se rychle naučit nové věci.

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha se bude hodit čtenářům, kteří se v životě chtějí posunout dál a podávat ty nejlepší výkony. Autor v knize dává mnoho příkladů, díky kterým můžete nahlédnout pod pokličku života úspěšných a zjistit, co přesně stálo za jejich úspěchem. Hluboká práce se také bude líbit všem, kteří mají problém s koncentrací. V knize najdete mnoho rad, jak zajistit optimální prostředí pro učení či práci, při které budete přímo sršit novými nápady a nově nabytými znalostmi.

Hluboká práce - C. Newport

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: