Zdravá střeva - J. a E. Sonnenburgovi

369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Knihou Zdravá střeva z roku 2015 se může pyšnit pár standfordských vědců Justina a Ericy Sonneburgových, kteří zkoumají jednu z nejvíce revolučních oblastí lidského organismu. Zaměřují se na mikroorganismy (mikrobiotu) v lidském těle, které mají na imunitu a zdraví větší vliv, než byste čekali.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Kniha Zdravá střeva nabízí mnoho odborných informací, které vás přimějí přehodnotit váš dosavadní názor na zdravou výživu a životní styl. Justin a Erica Sonnenburgovi vám objasní souvislosti mezi zdravím a mikroorganismy ve vašich střevech věděli jste, že mikrobiota ovlivní, jestli budete štíhlí nebo obézní? Nebo že rozhodne o tom, s jakou pravděpodobností dostanete rýmu nebo alergii? Kniha Zdravá střeva odhalí tajemství zdravé střevní mikroflóry a ozřejmí poznatky z novodobé medicíny.  

V knize dostanete odpovědi i na ty nejvíce všetečné otázky jako: Jak řídit mikrobiotu už u čerstvě narozených dětí? Čemu se při stravování vyhnout?  Jak posílit imunitní systém? Kolik bakterií by náš organismus měl obsahovat? Proč je důležité užívat prebiotika a probiotika? Jakou alternativu zvolit místo antibiotik?

Pro koho je kniha vhodná?

Tato knížka nesmí chybět v knihovně studentům medicíny, biologům ani těm, kteří se zajímají o tajuplný svět lidského organismu a touží vědět více o tom, jak vše funguje. Značná část knihy se věnuje výživě pro děti, což přijde vhod například rodičům, kteří se zde mohou inspirovat jídelníčky a recepty podporující vyváženou střevní mikroflóru. Kniha Zdravá střeva je zkrátka dobrou volbou pro čtenáře, kteří se chtějí vydat po stopách zdravého životního stylu a zároveň mít přehled o aktuálních poznatcích, o výživě a zdraví z pohledu medicíny.

Zdravá střeva - J. a E. Sonnenburgovi

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: