Nauč se to! - H. L. Roediger III

279 Kč 279 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Kniha Nauč se to! z roku 2017 vychází z vědeckých výzkumů a studií z oboru kognitivní psychologie. Kontraproduktivní metody učení třeste se! Kniha totiž rozbíjí veškeré učící stereotypy a zpochybňuje zastaralé metody, které již dávno neslouží. Veškeré poznatky autorů mají empirický základ, proto celá kniha přináší vzdělávacímu systému velkou přidanou hodnotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Kniha má za cíl ukázat, co dělat, abychom se lépe učili a zároveň si věci co nejdéle pamatovali. Autoři upozorňují na to, že každý čtenář potřebuje sám zjistit, jaký učební styl je pro něj  nejvhodnější. Kniha tedy slouží spíše jako manuál či rozcestník, ze kterého si sami vyberete, co se vám nejvíce zamlouvá a co u vás nejlépe funguje. Všechny příklady a metody jsou podloženy reálnými příklady z praxí a psychologickými experimenty, o kterých se můžete více dozvědět na konci knihy.

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha je vhodná pro široké publikum. Je užitečná pro studenty vysokých škol, kteří se chtějí učit efektivně nebo pro učitele, lektory a trenéry, kterým záleží na vzdělávání jejich studentům. Hodit se může i rodičům, aby mohli lépe pomoci svým ratolestím během studia. Vhodná je však také pro lidi ve středním nebo starším věku, kteří se chtějí nadále učit novým věcem a zdokonalovat svou paměť a jak se říká “zůstat ve formě”. Zkrátka by si ji měli pořídit ti, kteří tráví studiem valnou část svého času.

Nauč se to! - H. L. Roediger III

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 19.2.2021
Jsem s knihou spokojená. Moc hezky napsané.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: