Nastavení mysli - C. Dwecková

Bestseller
315 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Naše mysl je jedinečná, o tom není pochyb. Sama o sobě je silný nástroj v rukou těch, kteří ji umí správně využít. Mindset (nastavení mysli) dokáže ovlivnit celý náš život a z velké části rozhoduje o tom, jestli uspějeme či nikoliv. O její velké roli píše i americká psycholožka Carol Gwecková, jejíž kniha Nastavení mysli z roku 2007 se stala rychle bestsellerem. Aktualizované vydání autorka doplnila o nové informace, které vyplynuly z jejího dalšího studia nastavení mysli nejen lidí, ale i organizací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Nastavení mysli má vliv prakticky na každou životní oblast, proto se v knize dočtete, jak funguje mindset v oblasti vztahů, kariéry nebo studia. Naučíte se, jak se efektivněji učit, poskytovat zpětnou vazbu, lépe komunikovat, a především se naučíte, na jakých principech mysl funguje a jak ji využít k dosažení cíle.

Jestli si myslíte, že Carol Gwecková mluví pouze o teorii, tak jste na omylu. Všechny její příklady jsou podloženy praxí a vědeckými výzkumy, které jsou čtivě a poutavě popisovány. Na nějakém z uvedených příkladů se pravděpodobně poznáte a zařadíte se do jedné ze dvou skupin. Na tom, kam jste se zařadili, nezáleží. Důležité je, že své myšlení dokážete podle Carol Gweckové změnit. Podrobný návod, jak na to, se dočtete přímo v knize.

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha Nastavení mysli je vhodná pro ty, kteří se chtějí stát pánem své vlastní mysli a dokázat změnit věci ve vztahu s partnerem, s dětmi, spolupracovníky nebo sami se sebou. Knížka není pouze pro běžné čtenáře, ale lze ji také využít k akademickým účelům v oblasti pedagogiky nebo psychologie. Na základě toho může být kniha nejen pro příznivce osobního rozvoje, ale také například pro učitele nebo rodiče.

Nastavení mysli - C. Dwecková

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 2.3.2021
Čtivá a zajímavá kniha, kterou by si měl přečíst každý koho zajímá seberozvoj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: