Designérem vlastního života - B. Burnett a D. Evans

Bestseller
235 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bestseller číslo 1 podle NewYork Times

Kniha Designérem vlastního života spojuje dvě životní oblasti, o kterých byste si na první pohled pomysleli, že spolu nesouvisí – design a osobní rozvoj. Oba autoři jsou designéři, profesoři na Stanfordu a dospěli k závěru, že prvky designové práce by se daly využít v životě běžného člověka a udělat ho šťastným. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

V této knize se naučíte, jak můžete využít designérské myšlení k vybudování radostného a naplňujícího života. Dobře navržený život podle autorů znamená smysluplný život. Naučíte se tak díky tomu skloubit, kdo jste, co děláte s tím, v co věříte. „Nezáleží na tom, kdo jste, nebo kým jste byli – k vybudování svého života můžete využít stejné myšlení, díky němuž vznikly ty nejúžasnější technologie, produkty a budovy.“

Kromě toho dostanete odpověď například na tyto otázky typu: Jak najdu práci, kterou budu mít rád, nebo ji budu dokonce milovat? Jak si vybuduju kariéru, která mi zaručí dobrý život? Jak si zajistím rovnováhu mezi kariérou a rodinou?

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha je vhodná pro široké publikum. Není nijak věkově ohraničená, každý si v ní může najít to své. Nejvíce ji pravděpodobně ocení čtenáři se zájmem o osobní rozvoj, kteří mají rádi originální nápady a umí číst mezi řádky. Zároveň knihu ocení ti, kteří rádi hledají odpovědi na nejniternější otázky svého JÁ a nebojí se udělat ve svém životě změnu. Cenné rady naleznou také čtenáři, kteří potřebují najít nový směr v životě a nemají inspiraci, jak to udělat.

Designérem vlastního života - B. Burnett a D. Evans

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: