Na volné noze - R. Vlach

555 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Na volné noze z roku 2017 je svým druhem naprosto jedinečná, protože se jako první česká kniha věnuje podnikání nezávislých profesionálů. Veškeré podklady nasbíral autor na základě své sedmnáctileté praxe a prostřednictvím platformy na Volné noze, díky které měl možnost školit podnikatele z desítek oborů. Všechny tyto zkušenosti včetně úspěchů, klíčových momentů, chyb a inspirativních příběhů předává v 760 stranách inspirujícího čtení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.

Nejvíc bezpochyby zaujmou děti - jedna malá holčička zrovna včera div nebrečela, že by snad balónky mohly prasknout. A co teprve ta stuha. Stuha, kterou je každý z trojice balónků uvázán.

Vše důležité na jednom místě

Obyčejný diář? Ale kdeže! Doller ti pomáhá rozdělovat úkoly na menší kousky, aby se ti lépe plnily. Motivuje, ale nekecá ti do toho. A každý měsíc s tebou poctivě vyhodnotí.
Na volné noze - R. Vlach
Na volné noze - R. Vlach
Na volné noze - R. Vlach

Co se v knize naučíte?

Kniha je rozdělena do tří hlavních částí. První část se zabývá tím, co vůbec je freelance podnikání a v čem je specifické – díky tomu získáte komplexní přehled o tom, co je jeho podstatou a proč je v dnešní době tak oblíbené. Druhá část pojednává o předpokladech úspěšnosti a o tom, jaké klady a zápory tento druh podnikání přináší. Poslední část je vůbec ta nejrozsáhlejší, a to z dobrého důvodu. Zaměřuje se totiž na praktické podnikatelské know-how – od péče po klienty, cenotvorby, finančního řízení až po spolupráci v týmu nebo osobní produktivitu. 

Autor myslel na všechny aspekty podnikání, proto zde najdete otázky na téměř vše, co se tohoto tématu týká: Jak se vyhnout začátečnickým chybám? Jak si nastavit cenu za odvedenou práci? Co by měl obsáhnout podnikatelský záměr? Co ovlivňuje úspěch podnikatele? Které vlastnosti jsou pro podnikání klíčové? Jak si zlepšit image u klientů? 

Pro koho je kniha vhodná? 

Kniha Na volné noze je psána mimo jiné i pro začátečníky, kteří dostanou jasný návod na to, jakým chybám by se měli vyhnout stejně jako dotáhnout svůj um k dokonalosti. Určena je i pro zkušenější freelancery, kteří zde objeví pokročilejší techniky k vypilování svých podnikatelských strategií. Hodit se však bude i těm, kteří teprve uvažují, že by se cestou nezávislého podnikání rádi vydali.

Na volné noze - R. Vlach

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Česká
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.3.2021
vše proběhlo v pořádku, spokojenost!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: