Konec prokrastinace - P. Ludwig

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Život je krátký, a proto je čas to nejcennější, co máme. Nemůžeme si ho vypůjčit ani koupit. Z toho důvodu, bychom ho měli využívat moudře a to se nám občas nedaří.  Naštěstí v tom nejsme sami a právě kniha Konec prokrastinace z roku 2013 nám s tím může pomoci. Na základě prodeje více než 100 000 výtisků se stala český bestsellerem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Kniha je rozdělena bez úvodu do 3 hlavních bloků, z toho každý z nich se věnuje důležitému faktoru napomáhající k odstranění prokrastinace – motivace, akceschopnost, výstupy a objektivita. Po přečtení kapitol budete vědět, jak zatočit s chorobným odkládáním věcí na později. V knize získáte přesné a systematické nástroje, jak postupovat v krizových situacích, kdy se vám něco nebude chtít a jak své činnosti co nejvíce zefektivnit.  

Zároveň se dozvíte, jak správně řídit svého „vnitřního slona“ a jak se zbavit svých zakousnutých „křečků“. V neposlední řadě dostanete odpověď na základní otázky jako: Jak mít správnou motivaci a jak si ji udržet? Jak si zorganizovat život bez zbytečného zahálení? Jaké metody budou opravdu fungovat?

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha je určena pro široký okruh čtenářů, kteří chtějí skončit s chorobným odkládáním, studenty počínaje a zaměstnanci a podnikateli konče. Zkrátka je vhodná pro všechny, kteří se chtějí stát pánem svého času a už mají dost zbytečného plýtvání. Kniha by se také mohla líbit všem těm, kteří holdují odborným výzkumům. Petr Ludwig totiž mnoho svých poznatků podkládá realizovanými výzkumy, o kterých můžete více zjistit na konci knihy. Témata v knize by také mohla zajímat čtenáře se zálibou v psychologii, protože mnoho pasáží je s tímto oborem přímo propojeno.

Konec prokrastinace - P. Ludwig

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Česká

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: