Kraď jako umělec - A. Kleon

279 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Kraď jako umělec z roku 2012 je první knihou texaského spisovatele Austina Kleona, kterého možná znáte z bestselleru Ukaž, co děláš. V tomto díle vám autor prozradí, jak přispět světu něčím novým nebo jak se prosadit v konkurenčním boji, abyste získali opravdový úspěch. Nový pohled na svět, oživení kreativity a cenné lekce – to všechno vás čeká v této motivační knize o kreativitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte? 

V této knize se naučíte, jak krást se ctí. Na první pohled se vám to nejspíš bude zdát jako nepochopitelné, ale po pár řádcích zjistíte, jak to autor skutečně myslel. Austin Kleon říká, že přispět něčím novým je v dnešní době téměř nemožné, proto jakýkoliv pokus o nové dílo bude tak trochu jako krádež. Abyste tomuto principu lépe přišli na kloub, nahlédnete do  tvorby známých osobností ukazující, jak ze starých věcí udělat něco nového. V knize také najdete stručný a jasný návod, jak začít a poradit si s nepříjemnostmi, které se každému začínajícímu umělci postaví do cesty.

Dostanete odpověď na otázky: Jaký je rozdíl mezi dobrým a špatným umělcem? Jak být originální a zároveň zůstat svůj? Jak přijímat kritiku? Odkud brát inspiraci a jak ji správně používat? To všechno a mnohem víc vám odhalí desatero kapitol, při kterých váš kreativní duch zajásá. 

Pro koho je kniha vhodná?

Pokud jste ve fázi, kdy potřebujete rozjet svůj projekt nebo se už dlouho chystáte publikovat svou tvorbu, tato knížka vás k tomu hezky popostrčí a řekne, jak na to. Austion Kleon zvolil odlehčenou formu, která čtenáře uvolní, ale zároveň předá všechny důležité informace.

Kraď jako umělec je velmi zdařilá i po grafické stránce. Je charakteristická bohatými ilustracemi, hravým písmem a originálním zpracováním – čtenáři s velkými požadavky na grafiku zde budou více než spokojení. Knížka má také jen 160 stran, proto se bude líbit těm, kteří si na dlouhé čtení nepotrpí a mají raději, když jde autor rovnou k věci.

Kraď jako umělec - A. Kleon

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: