DOLLER Kalendář týdenní A4 / nedatovaný

Novinka
Značka: DOLLER
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Nedatovaný týdenní kalendář na stůl ve formátu A4. Král vizualizace a sdílení úkolů.   
 
S týdenním kalendářem máš možnost plánovat nejaktuálnější věci a nebude tě zbytečně rozptylovat vědomí, co všechno tě v daný měsíc čeká. Zároveň si ale uchováš plány i na další týdny, aby nezůstaly zapomenuty. A asi tě nepřekvapí, že kalendář je opět nedatovaný, můžeš tedy začít, kdy chceš.

  • Doller Kalendář ve formátu A4 obsahuje 52 odtrhávacích týdenních stran – vydrží ti tedy celý rok.
  • Prostor na každodenní i týdenní úkoly a poznámky nebo úkoly na týden příští, ať nic nezapomeneš.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak Kalendář efektivně využít
Nedatovaný Doller Kalendář ve formátu A4 je užitečným pomocníkem při plánování aktivit a realizaci nápadů, které chceš mít pořád na očích. Stejně jako Doller Diář, i Kalendář slouží jako skvělý nástroj pro vizualizaci. Jeho volná políčka přímo vybízí k zaznamenání cílů, přání a myšlenek tak, aby se v budoucnu mohly snadno stát skutečností. Umožní ti zaznamenat týdenní plány, o kterých budeš mít přehled.


Díky svému víceúčelovému využití Kalendář skvěle doplní nejen Doller Diář, ale i jakýkoliv elektronický diář, ve kterém mohou poznámky snadno zapadnout. Kalendář můžeš mít viditelně položený třeba na stole. Budeš tak mít jistotu, že z plánovaných aktivit ani vizualizovaných cílů nic nepřehlédneš.

 

Design

Je navržen tak, aby nechal maximální prostor tvojí kreativitě. Je jen na tobě, jestli si do něj budeš jen psát nebo ho zkrášlovat malůvkami, papír nepropustí žádné fixy na vodní bázi. Doller Kalendář zkrátka nechá vyniknout tvou osobnost a pomůže ti splnit tvá nejtajnější přání.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Plánování
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: