Válka umění - S. Pressfield

329 Kč 329 Kč / 1 ks
Není skladem
Možnosti doručení

O tom, jak velká propast je mezi reálným a vysněným životem, se přesvědčíte v knize Válka umění, která patří od roku 2002 mezi nejlepší knihy, co se motivace a oživení kreativity týče. Autorem je proslulý americký spisovatel a scénárista, Steven Pressfield, který svou tvorbu doposud soustředil především na válečnou tématiku. Tento motiv se prolíná i touto knihou, kde se dočtete, jak válčit se zákeřeným Odporem, a přesto na bitevním poli zůstat neporažen. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Jak je možné, že tolik lidí při plnění svých úkolů a cílů selhává? V odpovědi na tuto otázku má autor jasnou odpověď – může za to Odpor. Je to rafinovaný protivník, který vás zná dobře jako svoje boty. Jednou z jeho zákeřných vlastností je schopnost měnit svou podobu podle vašich slabin včetně prokrastinace, lenosti nebo strachu. Nemusíte mít ale obavy, v této knize se ho naučíte identifikovat a zároveň rozpoznat taktiky, kterými se vás snaží odradit od vašich cílů. 

Válka umění vás nenechá na holičkách a kromě rozpoznání Odporu vám řekne, jak proti němu bojovat a přeměnit ve váš prospěch. I když to nebude jednoduchý boj, Steven Pressfield odhaluje ty neúčinnější strategie a poutavým způsobem předává své know-how dál. Tato kniha by tak měla být praktickým návodem toho, jak překonat své slabiny a stát se bojovníkem, kterého ani Odpor neporazí. 

 Pro koho je kniha vhodná? 

Knížka je skvělou volbou pro všechny, kteří svádějí boj s Odporem a potřebují novou strategii. Válka umění je tedy vhodná pro ty, kteří se už dlouho odhodlávají k uskutečnění nějakého plánu (napsat knížku, cvičit, založit firmu, přihlásit se na kurz) a nemají sílu začít. Bude se hodit i těm, kteří se do svého plánu již pustili a chybí jim chuť ho dotáhnout do konce. Válka umění je senzačním motivátorem, který čtenářům pomůže dosáhnout požadovaných cílů, zlepšit disciplínu, obnovit kreativitu nebo také potrénovat svou vlastní vytrvalost.

Válka umění - S. Pressfield

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: