Přednášejte jako na TEDu - Ch. Anderson

279 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Chris Anderson je prezidentem neziskové organizace TED a dnes již ostřílený odborník, co se veřejného vystupování týče. Jeho knížka z roku 2016 je odrazem letitých zkušeností a absolutním odhodláním předat veškeré své znalosti a dovednosti těm, kteří to potřebují. Kniha se krátce po vydání stala bestsellerem, což jí otevřelo dveře do dalších zemí – díky tomu byla přeložena dokonce do 25 světových jazyků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Knížka Přednášejte jako na TEDu vás čtivou a zábavnou formou provede čtrnáctiletými zkušenosti Chrise Andersena, který zasvětil rétorickému umu velkou část svého života. Jako váš mentor vám ukáže, jak nejlépe uchopit téma, udržet pozornost diváků, formulovat své myšlenky a hlavně, jak si celé představení maximálně užít. Nebude to však žádné teoretizování, kniha je také plná autentických příběhů jeho žáků a slavných osobností, které autor učil. Díky tomu přijdete na spoustu zajímavých postřehů přímo z praxe. 

V knize se dozvíte, jaký řečnický styl použít, jak bojovat se strachem a nervozitou, zda je nutné mít se sebou pomůcky, co si vzít na sebe nebo čemu se při prezentování vyhnout. Chris Andersen myslel na všechny řečnické aspekty, proto najdete odpověď na všechno, co se prezentace týče – od mluvy po gestikulaci a oblékání. 

Pro koho je kniha vhodná? 

Ať už jste ostřílený rétorik nebo s proslovy a prezentacemi teprve začínáte, s touto knihou budete přednášet jako skutečný profík na TEDu. Bez ohledu na pokročilost se kniha bude hodit všem, kteří se pohybují ve veřejné sféře, a to včetně manažerů, politiků, učitelů, obchodníků nebo podnikatelů. Veškeré principy jsou vysvětleny na názorných příkladech, proto ji ocení čtenáři, kteří s veřejným vystupováním nemají žádné zkušenosti. Knížka tak slouží jako praktická učebnice nebo manuál, ze kterého může čerpat každý, kdo potřebuje vypilovat své rétorické dovednosti. 

Přednášejte jako na TEDu - Ch. Anderson

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: