Kdy - D. H. Pink

269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Knížku Kdy má na svědomí Daniel Pink, americký novinář a autor šesti bestsellerů, které byly přeloženy do 37 jazyků. Toto dílo je zatím jeho nejprodávanější knihou na Amazonu a slaví velký úspěch i v rámci České republiky. Kniha je jedinečná předevšímm, že se zaměřuje na, KDY dělat určité aktivity, místo JAK, čímž se liší od většiny literatury osobního rozvoje. Originální zpracování, hravost a čtivost jsou atributy knihy, které vás chytnou a jen tak nepustí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Může denní doba ovlivnit vaše šance na přijímacím pohovoru nebo úspěšnost při testu? Odpověď zní ano! Celá kniha se točí ohledně principu dokonalého načasování, který je podle autora tím pravým klíčem k úspěchu Daniel Pink tvrdí, že uspět můžete jen pokud si věci umíte správně naplánovat. Veškeré poznatky jsou vědecky podloženy a vyplývají z velkého množství studií a výzkumů, které se prolínají prakticky celou knihou. Nemusíte se však bát, autor interpretuje vědecká témata s lehkostí a hravostí, díky čemuž se kniha bude číst téměř sama.

Mimo jiné také dostanete odpovědi na otázky: Kdy se učit? Kolikátý jít na pohovor? Kdy se objednat na lékařské vyšetření nebo kdy dělat důležitá životní rozhodnutí. Ať vás napadne jakákoliv otázka začínající slovíčkem “kdy”, v knize najdete odpověď.

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha potěší čtenáře, kteří touží odhalit magický vzorec lidského chování z hlediska výkonnosti a efektivity. Hodit se bude i například těm, kteří mají problém s prokrastinací. Autor poukazuje na to, že prokrastinace nemusí být otázka lenosti, nýbrž nevhodného načasováním. Kniha tak slouží jako takový všeobecný manuál pro krotitele času, který ocení čtenáři se zájmem o osobní rozvoj a psychologii člověka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: