Mnich, který prodal své ferrari - Robin S. Sharma

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších knih s motivační a duchovní tématikou. Mnich, který prodal své Ferrari je fascinující příběh o bohatém právníkovi, jenž se ocitl na pokraji smrti a díky tomu přehodnotil svůj život od základů. Vydej se s hlavní postavou na cestu k sebepoznání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O čem kniha je?

Kniha poutavě vypráví o právníkovi jménem Julianu Mantlovi, který utrpí v soudní síni infarkt. Následkem toho prochází duchovní krizí a začne se hluboce zamýšlet nad stavem svého života. Rozhodne se vydat hledat odpovědi na nejdůležitější otázky lidského bytí, a tak jede do míst opředených prastarou východní kulturou. Zde se setkává se starobylou moudrostí a prochází hlubokou osobní proměnou.

Knížka ti pomůže pochopit základní životní principy a přehodnotit, jaké vyznáváš hodnoty a co je pro tebe skutečně důležité.

„Některé knihy jsou na to, abys je vychutnal, jiné jsou na to, abys je přežvýkal, jiné zase dokážeš spolknout naráz.“

 

Mnich, který prodal své ferrari - Robin S. Sharma

Euromedia

Euromedia Group patří mezi největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v ČR. Do nakladatelství Euromedia patří značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Pikola, Listen, Laser, Kalibr, Brána a audioknihy Témbr. Euromedia ročně vydává přes 700 nových titulů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: