Bohatý táta, chudý táta - Robert T. Kiyosaki

315 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Peníze jsou skvělý sluha, ale zlý pán. A když se naučíš vládnout ty jim, čeká na tebe bohatství. Tahle knížka je bible finanční gramotnosti, kterou by si měl přečíst úplně každý. Není divu, že už se jí prodalo neuvěřitelných 30 milionů kopií ve více než 90 zemích. 3. vydání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohatý táta, chudý táta ukazuje rozdíl mezi myšlením bohatých a chudých lidí a snaží se upozornit na důležitost finanční gramotnosti v dnešním světě. Tahle kniha by měla být povinnou četbou pro kohokoliv, kdo se zajímá o to, jak se stát finančně nezávislým. Je to totiž jedinečný úvod do psychologie tvoření bohatství. A bohatí chceme být všichni, no ne?

Knížka ti představí spoustu parabol založených na Kiyosaki životě. Titulní „bohatý táta“ je údajně otec jeho kamaráda, který nashromáždil bohatství díky podnikavosti a důvtipnému investování, zatímco „chudý táta“ je označován jako Kiyosakiho vlastní otec, který podle něj tvrdě pracoval celý život, ale nikdy nezískal finanční jistotu. 

Bohatý táta, chudý táta - Robert T. Kiyosaki

Euromedia

Euromedia Group patří mezi největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v ČR. Do nakladatelství Euromedia patří značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Pikola, Listen, Laser, Kalibr, Brána a audioknihy Témbr. Euromedia ročně vydává přes 700 nových titulů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: