25 typů lidí - Jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat - František Bělohlávek

189 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jak komunikovat s negativistou, popletou nebo arogantním člověkem? Jak poznat intrikána, neschopného snaživce či fantastu? A jaké problémy způsobuje perfekcionista a plachý člověk? To všechno najdeš v této knize.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již třetí vydání oblíbené knížky ti přiblíží kromě dvaceti stálic i pět nových typů: člověka podezíravého, upovídaného, přecitlivělého, konzervativního a příbuzného. Kniha je napsaná čtivě a najdeš v i ní fotografie zachycující jednotlivé typy lidí.

Mohlo by se zdát, že se hodí hlavně vedoucím pracovníkům, ale ocení ji každý, kdo chce úspěšně zvládat komunikaci a jednání s jinými lidmi. Protože bez toho se v dnešní době jednoduše neobejdeš. Ať už jdeš na pracovní pohovor, na nákup rohlíků, nebo si plánuješ založit vlastní firmu.

25 typů lidí - Jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat - František Bělohlávek

Euromedia

Euromedia Group patří mezi největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v ČR. Do nakladatelství Euromedia patří značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Pikola, Listen, Laser, Kalibr, Brána a audioknihy Témbr. Euromedia ročně vydává přes 700 nových titulů.

25 typů lidí - Jak s nimi jednat, jak je vést a motivovat - František Bělohlávek

Grada Publishing

Grada Publishing je největší nakladatelství odborné literatury působící v České republice, v roce 2010 bylo 2. největší mezi českými nakladateli vůbec. Působí také na Slovensku. Vzniklo roku 1991. Pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční
Položka byla vyprodána…
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
E Avatar autora | 26.8.2020
Název knihy slibuje něco úplně jiného než nabízí její obsah. 25 typů lidí je popsáno jako problémové postavičky ve firmě a k nim strategie pro šéfy, jak z nich vyždímat maximum. Test, kterým se typy určují je také určen pro vedoucí, který hodnotí svého zaměstnance skrze brýle nadřízeného. Čekala jsem představení 25 typů lidí obecně a jak se k nim přiblížit jazykem a jednáním, kterému oni porozumí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: