Návyky úspěšných - Napoleon Hill

279 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.2.2023
Možnosti doručení

Přečti si skvělou věc z pera oblíbeného self-help autora Napoleona Hilla. V této knize sdílí své principy úspěchu a klíčové návyky, které poskytují základ pro úspěšný a šťastný život. Návyky úšpěšných tématicky navazují na slavnou knihu Myšlením k bohatství.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v této knize naučíš?

Návyky úspěchu vysvětlují základní pravidla, která vedou k prosperujícímu životu. Hillovy principy ti nabídnou nový způsob přemýšlení o sebekázni a způsobu, jakým vedeme naše životy.

Původně šlo o řadu rozhlasových rozhovorů, které se posléze zpracovaly do knihy. Návyky úspěšných jsou plné osobních anekdot a příběhů a knížka je napsaná čtivým, konverzačním stylem. Vztahuje se na všechny aspekty života, inspiruje čtenáře, aby využívali principů k dosažení svých vlastních ambicí. K vytvoření úspěšných životů, o kterých vždy snili.

Pro koho je kniha vhodná? 

Pro každého, kdo se zajímá o osobní růst. Kdo se nebojí nových pohledů na svět. A to bez rozdílu pohlaví a věku. Je to přesně to čtení, co si můžeš vzít v létě na koupák, skvěle se při něm pobavit a zároveň nasbírat spoustu důležitých informací, které ti třeba změní život.

 
Návyky úspěšných - Napoleon Hill

Euromedia

Euromedia Group patří mezi největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v ČR. Do nakladatelství Euromedia patří značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum, YOLI, Esence, Pragma, Pikola, Listen, Laser, Kalibr, Brána a audioknihy Témbr. Euromedia ročně vydává přes 700 nových titulů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SK Avatar autora | 10.9.2021
Naprosto perfektní kniha, doporučila bych všem kteří se zajímají o svůj vlastní rozvoj :) Nebo těm, kteří neví kde začít na cestě za úspěchem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: