DOLLER x KPSYCHOLOGOVI Notes blank / růžový

Pomáhám
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

TÍMTO PRODUKTEM POMÁHÁME, PROTO NA NĚJ NELZE UPLATIT SLEVOVÝ KÓD, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. :) 

Speciální limitovaná edice Doller Notesů s ražbou #NEKASLINASEBE v omezeném množství. 30% z každého prodaného diáře za tebe věnujeme projektu @kpsychologovi Terky Hruškové. Více o projektu najdeš v popisku dole.

Zapiš si všechny své myšlenky a nápady do Notesu.

DOLLER Notes ti poskytne 128 stran na všechny tvoje vášně – plánování, kreslení, psaní, lepení koláží, myšlenkové mapy, poznámky… Nadělá ti velkou parádu ve škole, na obchodních schůzkách, a využiješ ho i na vlastní projekty. A taky ti bude ladit ke všem našim produktům. 

V DOLLERu se kamarádíme s přírodou, a proto jsme zvolili výrobu, která je vůči životnímu prostředí šetrná. Každý Notes je vytištěn na ekologický papír s certifikací FSC (Forest Stewardship Council). To znamená, že při jeho zpracování nedošlo k devastaci přírody a nebyla porušena ani žádná lidská či pracovní práva. A na měkké desky jsme použili sympatickou italskou vege koženku.

 • Počet stran: 128
 • Velikost cca A5 (210x135 mm)
 • Gramáž papíru: 90g/m2 (nepustí fixy na vodní bázi)
 • Měkké desky z vege koženky s gumičkou
 • Ekologicky šetrný papír s FSC
 • Vyroben v České republice

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terka je psycholožka, která se snaží bořit mýty v oblasti návštěvy psychologa.

Se svým týmem pomáhá lidem na cestě za psychologem, a to skrze bezplatnou službu ”pomoc s vyhledáním psychologa”. O službu je velký zájem. V říjnu odpověděli na 656 emailů a pomohli 72 lidem najít psychologa. Dále také edukují o tom, že prožívat emoce je naprosto normální. K tomu používají hashtag #nekaslinasebe. Terka a její tým to dělají zadarmo, protože v tom vidí smysl a baví je to. Ví ale, že je to do budoucna neudržitelné, a proto potřebují pomoc. Pomůžeš?

 

Kdo za projektem stojí? 

 • Mgr. Tereza Hrušková (psycholožka)

Vystudovala psychologii na Masarykově univerzitě v Brně, kde i nadále pokračuje v doktorském studiu. Mimo to pracovala jako poradenský psycholog na Vysokém učení technickém a je frekventantkou psychoterapeutického výcviku KBT (kognitivně-behaviorální terapie).

Snaží se bořit mýty a tabu ohledně návštěvy psychologa a starání se o duševní zdraví. Říká, že nemusíme být blázni na to, abychom navštívili psychologa. Snaží se jednoduše a srozumitelně mluvit o tom, že duševní zdraví je stejně důležité jako to fyzické. Jo, a taky, že prožívat emoce je v pořádku. Jejím cílem je, abychom na sebe mysleli a nekašlali na sebe, jak to někdy děláme. A taky, abychom se v tomhle ohledu nebáli být egoisti. 

 • Bc. JAMES Levell - IT specialista, web
 • Mgr. PÁJA Melenová - fotografka, copy writer
 • Bc. Lucie Bašniarová – fotografka
 • Mgr. Kristýna Dvořáčková – design emocí, samolepek, giphů a merche
 • Ing. Verča Bičárová – design #nekaslinasebe 
 • Ing. Petra Ondrová – ekonomické věci 
 • DiS. Veronika Richterová – pomoc s merchem
  a spousty dalších skvělých, na první pohled, “neviditelných” lidí. 

 

Na co budou vybrané peníze použity?

Projekt KPSYCHOLOGOVI byl založen v září 2019 a od té doby Terka a její tým ve svém volném čase pomáhají lidem na cestě za psychologem, a to zcela zdarma. Aktuálně měsíčně odepíší na cca 500–650 emailů. Každý den skrze kontaktní formulář na stránkách přichází cca 5–15 emailů s žádostí o pomoc s vyhledáním psychologa. V červenci to bylo přesně 505 emailů, v září 614 a v říjnu 656. Každým měsícem počet emailů stoupá a peníze pomohou k tomu, aby mohli i nadále zajistit kvalitu a bezplatnost služby. Nalezení terapeuta pro jednoho z Vás zabere cca 1–2 hodiny a měsíčně takto pomůžou najít psychologa a terapeuta cca 60–80 lidem. V září takto pomohli 78 lidem a v říjnu 79. 

 • ČAS a ENERGIE 

Jejich pomoc je pro řadu z Vás neviditelná a stojí je to nejcennější, co mají – čas a energii. Terka a její tým do toho dávají maximum. Díky Tvému příspěvku můžou i nadále provozovat službu pomoc s hledáním psychologa, odpovídat na zprávy na instagramu a vytvářet kvalitní a vědecky podložené příspěvky. Třeba Terce, zakladatelce projektu, vyjde odepisování na emaily a zprávy cca na půl úvazek měsíčně.  

 • Workshopy a přednášky 

Skrze přednášky a workshopy tým šíří myšlenku, že je naprosto v pořádku zajít si k psychologovi nebo začít terapii. Podloženými informacemi z výzkumů a praxe edukují o tom, kdo je to psycholog/terapeut, jak si ho správně vybrat, co je to terapie a proč pro nás může být přínosná. Dalším srdcovým tématem jsou emoce, kdy pomocí hashtagu #nekaslinasebe šíří osvětu, že prožívat emoce je naprosto normální. Učí lidi, co jsou to emoce, jak je prožívat a že emoce můžou být naši kamarádi.  

 • Merch #nekaslinasebe

Terka se svým týmem se pustili do revoluce v duševním zdraví a pomocí hashtagu #nekaslinasebe dali dohromady vlastní merch. Vybrané peníze půjdou na nákup a potisk triček, plecháčků a tašek, díky kterým můžou šířit myšlenku projektu společně. Pomocí #nekaslinasebe společně světu ukážeme, že se o sebe staráme a že hrdě bojujeme proti tabuizaci návštěvy psychologa. Koupí merche pomáháme nejen sobě, ale i ostatním na cestě za psychologem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plánování
Barva: Růžová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: