Hacknutá čeština

279 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Neortodoxní slovník dnešní mateřštiny, ve kterém najdeš to nejlepší z online slovníku Čeština 2.0. 

Hacknutá čeština přináší výběr toho nejlepšího, co Martin Kavka za deset let sesbíral ve svém internetovém slovníku Čeština 2.0, do něhož přispěly stovky jeho uživatelů. Společně s lexikografem Michalem Škrabalem vybral více než 3 000 nových, nestandardních slov, která jsou živelným svědkem naší doby. Ať už se týkají alkoholu, politiky, sexu či jakékoliv jiné důležité stránky našich životů, všechna slovíčka spojuje láska k češtině a radost z její hravosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dozvíš se třeba, co to jsou čvančary, nebo kdy dosáhneš šukcesu a jaký je rozdíl mezi celovečerní láskou a průseriálem. Kromě slovníkového „best-off“ v knize najdeš taky povídání s devíti osobnostmi, pro něž je současná čeština pracovním nástrojem.

Komu se bude knížka líbit?

Všichni, co se rádi baví. Zamilují si ji lidé, co milují slovíčkaření a dvojsmysly, kterých je v češtině až až. Garantujeme ti, že se pro tebe tahle knížka stane zdrojem nekonečné zábavy. A budeš čubrnět, co všechno se dá vymyslet za nová slovíčka!

Hacknutá čeština

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: