WTF - T. O’Reilly

449 Kč –20 %
WTF
449 Kč –20 % 359 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení

Kniha WTF (What's the Future and Why It's Up to Us) z roku 2017 je revoluční tvorbou pojednávající o vývoji moderních technologií, který se zběsilým tempem řítí dopředu. Autorem je Tim O´Reilly, americký publicista a technologický vizionář s úžasnou schopností předpovídat trendy budoucnosti. Díky jeho letitým zkušenostem, znalostem a zmíněným výzkumům se mohou čtenáři připravit na kvalitní počtení o tom, jak se vlastně připravit na budoucnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

WTF je jednou z mála knih, která se velmi detailně věnuje inovacím, vynálezům a novým technologiím dnešní doby. Tim O´Reilly vysvětluje, jak velký strach tento vývoj doprovází. Lidé se obávají, že přijdou o práci a při pouhé představě, že by elektronika jednoho dne mohla mluvit nebo ovládat dopravní prostředky, jim stávají vlasy na hlavě. V důsledku těchto reakcí vrací autor své čtenáře zpět do minulosti a poukazuje na vynálezy, které jsou dnes součástí každodenního života a přináší maximální pohodlí. 

Tim O´Reilly pozoruje vzestup moderních technologií s úžasem a nadšením. Díky nim mohou lidé dělat věci, o kterým by se jim dříve ani nesnilo. Detailně se věnuje tomu, jak velký vliv mají dnešní technologie na práci, politický nebo sociální život. Tim O´Reilly si následně klade otázky: Jak mohou algoritmy ovlivnit volby nebo finanční trh? V čem Uber nebo Airbnb nemají konkurenci? Berou roboti lidem práci? I když autor nemá křišťálovou kouli, zaměřuje se i na vývoj v nedaleké budoucnosti a upozorňuje na různé scénáře, které by mohly nastat.

Pro koho je kniha vhodná? 

Knihu by si měli přečíst ti, kteří jsou srdcem i duší fanoušci modernizace a technologického vývoje. Autor vás totiž vezme na velkolepou přehlídku inovací, které utváří dnešní život a blízkou budoucnost. Zaujmout by mohla také skeptiky obávající se velkých změn, které současná automatizace přináší. Tim O´Reilly se opírá o výzkumy a reálná fakta a zároveň vyvolává podnětnou diskuzi o tom, na co se vlastně čtenáři mají připravit. Pokud se chcete znát odpověď na otázku, jak se připravit na budoucnost, ve WTF hledáte na správném místě.

WTF - T. O’Reilly

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: