ZÁZNAM Webinář Skečnouting

399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Nauč se kouzlo zapisování a zakreslování poznámek jménem Skečnouting!  

Co to vůbec je?

Skvělý způsob, jak si rychle, efektivně a taky hezky zaznamenat jakékoliv poznámky. Ať už máš přednášku ve škole, obchodní schůzku, nebo se jenom doma díváš na zajímavý online talk a chceš si z něj zapamatovat co nejvíc, skečnouting ti pomůže zapsat všechno důležité. Navíc si při něm rozvíjíš vizuální myšlení a jako bonus tě zbaví strachu z kreslení. Zmákne to fakt každý, čestné dollerovské!

Pusť si záznam z našeho webináře a nauč se něco nového! Po zaplacení ti přijde na e-mail odkaz s heslem a je jen na tobě, jestli si webinář pustíš hned, večer, nebo třeba zítra ráno :) Odkaz se záznamem je platný 30 dní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak ti webinář pomůže?

Během 2 hodin se naučíš efektivně vyjadřovat, naslouchat druhým a také si během toho zaznamenávat věci tím nejzábavnějším možným způsobem. Těš se na spoustu různých cvičení a na konci se můžeš naší lektorky zeptat na všechno, co tě zajímá.

A na konci webináře tě čeká milé překvapení. Spousta lidí totiž vůbec netuší, kolik kreativity se v nich skrývá. Odpověď většinou zní: HODNĚ! 

Co dalšího se na webináři naučíš? 

  • přirozeně rozvíjet vizuální myšlení
  • tvořit a zdokonalovat vizuální metafory
  • kreslit jednoduché obrázky
  • vytvářet různé typy písem
  • uspořádat stránku tak, aby dávala smysl

Na koho se těšit?

Webinářem tě provede úžasná Martina Baierová, která se zabývá plánováním a organizací pomocí myšlenkových map a vizualizací více než 8 let. Za tu dobu prošlo jejím školením už přes 1000 lidí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: