ZÁZNAM Webinář Buď efektivní i na dálku

399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Jak nezlenivět mezi čtyřmi stěnami?

Pusť si záznam z našeho webináře a nauč se něco nového! Po zaplacení ti přijde na e-mail odkaz s heslem a je jen na tobě, jestli si webinář pustíš hned, večer, nebo třeba zítra ráno :) Odkaz se záznamem je platný 30 dní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Home office is the new black
Současná doba zavřela spoustu z nás mezi čtyři stěny. Ti, co nejsou na práci nebo výuku na dálku zvyklí, se s tím můžou dost prát. Přitom jde spousta nežádoucích vlivů snadno a rychle odbourat. Stačí se na to připravit a všechno půjde jako po másle!

V DOLLERu takhle fungujeme už od začátku. Někdo pracuje z vilky ve Španělsku, někdo z bytu v Praze, někdo z auta při cestách po světě… A šlape to parádně. Bez správného nastavení by to ale samozřejmě drhlo. A právě to nastavení tě naučíme. Bude se ti hodit jak při práci z domova, tak při jakékoliv jiné činnosti, u které se potřebuješ soustředit. Naučíš se lépe plánovat, připravit si ideální prostředí i v bojových podmínkách, snížit prokrastinaci a taky odpočívat. 

PROGRAM:

  • Fungování DOLLERu a co nám to bere, ale hlavně přináší 
  • Jak si připravit vhodné prostředí pro práci
  • Jak se překonat a splnit plán
  • Jak se u toho nezbláznit a odpočinout si

Na koho se těšit?

Na našeho šéfa, Honzu Emlera. Už 5 let vede úspěšně brand DOLLER. O tom, že jeho úsilí má smysl, svědčí to, že jsme se ještě nezbláznili a pořád pro vás vytváříme věci, které používá celé Česko, aniž bychom spolu denně sedávali v kancelářích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: