ZÁZNAM Webinář Nauč se správně učit

399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Jak si zapamatovat víc věcí za méně času? 

Pusť si záznam z našeho webináře a nauč se něco nového! Po zaplacení ti přijde na e-mail odkaz s heslem a je jen na tobě, jestli si webinář pustíš hned, večer, nebo třeba zítra ráno :) Odkaz se záznamem je platný 30 dní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč se potřebuješ naučit učit?
Ať už toužíš ve svém životě dělat cokoliv, učení je vždy základ. A možná tě to překvapí, ale spousta lidí to neumí. Vychází to i z vědeckých studií, podle kterých se většina lidí učí špatně. Chyby, které se opakují nejčastěji, jsou třeba opakované čtení, zvýrazňování, dělání si taháků nebo učení se v posteli. Nesprávnou technikou ztrácíš nejen vědomosti, ale hlavně čas.

Nauč se snáz učit, půjde ti to rychleji a snadněji. Vypořádej se s velkým množstvím učiva a zapamatuj si věci, které potřebuješ znát, na delší dobu. Pokud máš již teď výborný prospěch, ušetříš čas, který jinak trávíš studiem. A pokud si naopak myslíš, že ti učení nejde, přesvědč se o opaku! Se správnou metodou jde totiž všechno.

Nenech se zmást, tenhle webinář není určen jenom pro studenty. Hodí se pro každého, kdo se chce nebo potřebuje dále vzdělávat. Vzdělávat se totiž můžeš celý život, a to rychle a efektivně. V jakémkoliv oboru.

Jak ti webinář pomůže?

Po skončení webináře budeš naprosto přesně vědět, co dělat při učení jinak a jak naplno využívat své možnosti. Také zjistíš, co děláš při učení špatně a naučíš se nežádoucí zvyky odbourat. Dozvíš se o současných vědeckých poznatcích z oblasti učení, ale co je nejdůležitější, ukážeme ti, jak tyto principy aplikovat do života. Učením následně strávíš méně času a dokonce si informace trvaleji zapamatuješ.

PROGRAM:

  • Řekneme si, kdo se může učit efektivně a co to vlastně efektivní učení je
  • Dozvíš se o největších a zároveň nejčastějších chybách při učení
  • 4 hlavní principy efektivního učení a jejich využití v praxi
  • Jak na intenzivní koncentraci?
  • Co je to aktivní učení a jak na to
  • Průběžné a rozložené učení
  • Jak si vzpomenout, když máš okno?
  • Mohou ti nějaké látky pomoct se rychleji učit a lépe koncentrovat?
  • Tipy, jak upravit a zlepšit svůj dosavadní způsob učení
  • Shrnutí + diskuze

Na koho se těšit?

Webinářem tě provede Honza Kohut. Už více než 5 let se zabývá otázkou vůle a efektivního učení, jeho blog navštívilo přes půl milionu (nejen) studentů a jeho produkty už pomohly stovkám z nich.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: