Všechno na světě
začalo pouhou myšlenkou

…a Doller není výjimkou. Stačilo mít velké sny, touhu si je splnit a zároveň vědět, že bez tvrdé práce to nejde.

Zjistit více
Doller

Pomáhá plnit sny
od roku 2015

Honza s Jirkou byli dva vysokoškoláci, kteří chtěli ovládnout techniku správného time managementu a nastartovat svůj osobní rozvoj. Začali hledat nástroj, který by je patřičně motivoval, ale zároveň ponechal dostatečný prostor rozdílným povahám i potřebám. Hledali, nenašli, a tak si vyrobili svůj vlastní. Doller. Motivační diář, který dnes pomáhá tisícům dalších lidí.

Tak šel čas aneb
milníky v historii Dolleru

Na začátku byl nápad, který se rozrostl do obřích rozměrů. Co takhle vymyslet diář, který svému majiteli pomůže krok za krokem proměnit sny v realitu, přispívá k osobnímu rozvoji a umožňuje efektivní plánování?

Srpen 2015
Srpen 2015

Pomalý a jistý
zrod Dolleru

Spolužáci ze zlínské univerzity probírali, co budou dělat po škole, a začali společně snít o dokonalém plánovači. O takovém, který pojme spoustu nápadů a zároveň bude inspirovat ke splnění snů. O Dolleru.

Říjen 2015
Říjen 2015

Věci se daly
do pohybu

Kluci rovnou vytvořili první prototyp. Nápad se líbil i kamarádům, a tak započalo hledání tiskárny, která vyrobí 50 kousků. Našla se ve Zlíně. Jenže se to zvrhlo a najednou se tiskla rovná tisícovka Dollerů.

Listopad 2015
Listopad 2015

Kampaň
na Startovači

Naskytla se důležitá otázka: Jak na to sehnat peníze? Odpověď zněla: Na Startovači. Tam se podařilo vybrat 3× tolik než bylo potřeba a vzešla z toho 4. nejúspěšnější kampaň toho roku. Wow!

Prosinec 2015
Prosinec 2015

První kousky
u svých majitelů

V průběhu listopadu a prosince se Dollery rozjely do svých nových domovů. Každý byl podepsaný, vlastnoručně zabalený a odeslaný ze studentského bytu, ve kterém kluci v té době bydleli.

Září 2016
Září 2016

První úspěchy
a první zaměstnanec

O Dolleru napsal Forbes. Kluci taky vyhráli soutěž s názvem Můj první milion a dostali speciální cenu Vizionáři 2016. Dosud to táhli celé sami, ale už bylo nezbytné přizvat si někoho na pomoc.

Říjen 2017
Říjen 2017

Novinka pro
růžovou budoucnost

Bylo na čase udělat radost holkám, a tak se zrodila novinka – růžový Doller. Radost několikanásobně předčila očekávání a z růžovky se stal miláček žen. Byl totiž za měsíc vyprodaný.

Březen 2018
Březen 2018

Stěhování
do Prahy

Každotýdenní ježdění ze Zlína do Prahy zabíralo spoustu času, takže nastal bod zlomu. Kluci si sbalili všechny své věci včetně kanclu a přesunuli se do matičky měst za novými možnostmi.

Říjen 2018
Říjen 2018

Další novinky
a inovace

Svět se pořád mění a Doller jakbysmet. Lepší papír, nové jazykové mutace, barva a v neposlední řadě jeho redesign a lehčí půlroční verze. Rozrůstá se i tým, který čítá 10 lidí, a sortiment e-shopu.

Dnes
Dnes

Hlavně nestát
na místě

Byla by škoda zakrnět a nevyvíjet nové věci. Kluci už sice nemakají ze studentského bytu 3+1 ve Zlíně, ale pořád makají na nových věcech, které ti budou pomáhat s plněním tvých velkých snů.

1/9

Kdo za tím vším stojí?

Dva obyčejní kluci.

Honza Emler

Honza Emler

Honza studoval Řízení výroby a kvality na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Vždy chtěl dělat něco kreativního a prospěšného pro ostatní. Celý život hledá rovnováhu mezi tím jak si vydělat na chleba a žít život naplno. Role zaměstnance mu nikdy nebyla blízká a vždy chtěl být vlastním pánem, proto aby skloubil spoustu aktivit, musel se naučit plánovat a šetřit čas. Za nejlepší výhodu dnešní doby považuje internet, protože díky Youtube se naučil spoustu věcí, např. fotit, pracovat s grafickými programy, ve kterých vznikl Doller, i zapojit myčku. Jeho další vášní je design i filosofie minimalismu. To všechno se zhmotňuje v DOLLERu. Rád objevuje novou hudbu a geekoviny pro zjednodušení života a sportuje. Jedním z jeho tajných snů je seskok padákem z horkovzdušného balónu.

Jirka Doležal

Jirka Doležal

Již v Dolleru nepůsobí

Jirka vystudoval obor Finance na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a nyní se naplno věnuje rozvoji DOLLERu. Ve škole měl spoustu aktivit, působil v akademickém senátu, účastnil se řady studentských i vědeckých soutěží, stáží u nás i v zahraničí, a právě to mu umožnilo si uvědomit, jak důležité je umět si zorganizovat čas a mít jasnou vizi. Věří, že každý z nás si může plnit své sny a pomoci tak změnit svět k lepšímu. Je náruživým čtenářem a miluje lidi, rád se učí novým věcem a sportuje. Říká o sobě, že je snílek a optimista. Do všeho jde s nadšením a je ochoten na každém úkolu tvrdě pracovat, aby byl výsledek co nejlepší. Svůj první Doller si začal psát v noci ve studentském bytě ve Zlíně, kde to všechno začalo.

Napsali o nás

Chceš si přečíst něco víc? Není problém!

S pastelkami za splněnými sny. Český diář úspěchu překračuje hranice.
Plnění snů, seberozvoj a efektivní plánování v jednom? To je český motivační diář Doller.
Úspěšný produkt DOLLER vznikl v hlavách dvou studentů Univerzity Tomáše Bati.
Rozhovor: Doller – Jiří Doležal a Honza Emler
Papírový diář v digi době? Srovnali jsme 4 nejlepší: Doller, Moleskine, Clever Minds & Deafmessanger
DOLLER: diář,
se kterým si splníte sny