Život samá pohroma - J. Kabat-Zinn

Kód 25DOLU pro -25%
649 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení

Kniha Život samá pohroma z roku 2016 vás detailně provede meditačními technikami mindfulness a zabrousí i do oblasti stresu, kde se dozvíte, jak s ním zatočit a přeměnit ho ve svůj prospěch. Všechny informace budete mít z první ruky od autora Jona Kabata-Zinna, profesionála v oboru medicíny a meditace, který vychází ze své pětatřicetileté praxe. Těšit se můžete na 616 stran poutavého povídání o tom, jak důležité je nenechat se převálcovat pohromami dnešního světa a veškeré situace ustát s grácií. Jako bonus toto vydání obsahuje i zvukové nahrávky informující o postupu při meditaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Žijeme v době samých pohrom – noviny a televize nás denně bombardují špatnými zprávami a nehezkými předpovědi blízké budoucnosti. Negativnímu vlivu často neunikneme ani v práci nebo doma, což má za následek neklid a frustraci. Proto je důležité, abychom se naučili přijímat tyto věci s klidem a žít s nimi v souladu. Autor nám v knize ukáže, jak přistupovat ke stresu, aby nás neokrádal o naší energii a sílu a jak můžeme jeho negativní vliv přeměnit v něco pozitivního. 

Nebude to však jenom o teorii, Jon Kabat-Zinn se do detailu věnuje i jednotlivým meditačním technikám, které mají za úkol odbourat stres, odstranit úzkost, bolest a navodit uvolnění. Autor vás zasvětí do programu MBSR, který sám vyvinul a do dnes ho používá více než 720 zdravotnických zařízení po celém světě. Díky těmto metodám se naučíte pracovat se svým tělem, myšlenkami, pocity a vjemy za účelem dosažení maximální relaxace a všímavosti.  

Pro koho je kniha vhodná? 

Knížka je vhodná pro ty, co se chtějí naučit lépe naslouchat svému tělu, aby mohli snáze zvládat stres a další negativní vlivy z okolí. Hodit se bude i čtenářům, kteří se zajímají o tématiku psychosomatiky, které je prakticky prolnuta celým čtením. Život samá pohroma se také bude líbit všem fanouškům meditačních technik, ať už na začátečnické nebo pokročilé úrovni. Díky přiloženým audio nahrávkám si čtenáři budou moci plně osvojit praktické metody mediace, aniž by museli fyzicky docházet na profesionální kurzy.

Život samá pohroma - J. Kabat-Zinn

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: