Zaměřte svou pozornost - M. Hyatt

325 Kč
Není skladem
Možnosti doručení

Každý z nás má k dispozici 168 hodin týdně. Ale to nám nestačí. Nebo ano?

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Osobní produktivita není o dosahování čehokoliv v co nejkratším čase. Klíčové je soustředění na ty nejdůležitější oblasti vašeho života. A Michael Hyatt má pro čtenáře, kterým dává podobný přístup smysl, praktický návod. Jste unavení z přeskakování z jednoho úkolu na druhý? Chcete konečně zaměřit pozornost na ty správné věci? Rozhodně následujte jeho doporučení.“ – Daniel Gamrot, lektor osobní produktivity

Práce pohlcuje téměř veškerý náš čas. Vždyť lidé v mnoha profesích a ve vedoucích funkcích v ní tráví 70 i více hodin týdně. Přesto pochybujeme o své produktivitě. A kromě toho taky přicházíme o drahocenný čas, který bychom mohli trávit s rodinou, přáteli, koníčky nebo při inspirativním odpočinku, ačkoliv právě díky všem těmto věcem je náš život jedinečný.

Nejproduktivnější podnikatelští lídři uznávají, že produktivita neznamená udělat víc věcí. Produktivita znamená udělat ty správné věci. Znamená začínat každý den s čistým štítem a končit ho s pocitem spokojenosti, úspěchu a s ušetřenou energií. Znamená více úspěchů za cenu menší námahy. Tato kniha ti ukáže, jak na to.

 
Zaměřte svou pozornost - M. Hyatt

Audiolibrix

V Audiolibrixu věří v to, že člověk by se nikdy neměl přestat učit novým věcem. I proto vyhledávají knihy, které nám pomáhají růst a posouvat naše životy k lepšímu. Toto nakladatelství se zaměřuje na literaturu osobního rozvoje – produktivitu, duševní zdraví, odolnost, stoicismus nebo vzdělávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: