Ukaž, co děláš - A. Kleon

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.2.2023
Možnosti doručení

Americký spisovatel a copywriter Austin Kleon se může pyšnit hned dvěma bestsellery. Po úpěchu knihy Kraď jako umělec, přichází s dílem Ukaž, co děláš, které vás zasvětí tajů světa tvůrců a ukáže vám triky, jak objevit a sdílet svou kreativitu s lidmi okolo vás. Tato kniha z roku 2014 získala od českých čtenářů score 82 % a vysloužila mnoho pozitivních ohlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Lidé si rádi nechávají věci pro sebe, aby jim druzí něco nevzali. Princip „hamty hamty ať mám víc než tamti” zde neplatí. Austin Kleon klade důraz na sdílení a zároveň vysvětluje, proč je občas dobré odložit naše pyšné ego a podělit se s druhými o svůj talent nebo proces tvorby, což je podle něj ta nejdůležitější část. Lidé se zajímají o to, kdo jste, jak pracujete a proč tvoříte díky sdílení budete mít šanci na zdravou “propagaci” svých produktů nebo talentů a bez ztráty květinky.

Kromě toho se také dozvíte například: Proč je důležité vyprávět dobré příběhy? Jakým způsobem bychom měli sdílet své tvůrčí schopnosti? Jak se učit od druhých nebo proč vůbec není na škodu být jako amatér. To všechno jsou otázky, po jejichž zodpovězení budete mít větší jasno o tom, jakým směrem se chcete se svou tvorbou ubírat.

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha nadchne ty, kteří se už dlouho chystají rozjet svůj brand nebo začít podnikat, a tak nějak váhají, jestli do toho mají jít. Tato kniha by vás měla povzbudit a ukázat, jak transformovat svůj talent do něčeho velkého a zároveň prospěšného pro druhé. Ukaž, co děláš se bude líbit i ostříleným matadorům, kteří s propagací už nějaké ty zkušenosti mají. V knize  dostanou užitečné tipy, jakým způsobem sdílet svou tvorbu, aby mohli zvýšit své šance na úspěch.

Tato kniha z roku 2014 vás překvapí svou nadčasovostí a praktičností čtenáři se k ní mohou kdykoliv vrátit a stále v ní objevovat nové rady, tipy a také povzbuzení, proto by na poličce s rozvojovou literaturou neměl chybět ani tento skvělý kousek.

 
Ukaž, co děláš - A. Kleon

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: