Technika Pomodoro – F. Cirillo

299 Kč
Není skladem
Možnosti doručení

Kniha Technika Pomodoro z roku 2019 pochází od špičky v time managementu, inovátora a spisovatele Francesca Cirilla, jehož zázračnou metodu dosud využily více než 2 miliony lidí. Veškeré své znalosti a know-how sepsal a předává je v této unikátní publikaci těm, kteří denně bojují s časem a zákeřnou prokrastinací. Kniha se tak stává cenným návodem sloužící k včasnému dokončování úkolů bez stresu a chorobného odkládání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíš? 

Čas je pro mnoho lidí velký nepřítel loudá se a zrychluje podle vlastního uvážení a když ho je potřeba nejvíc, utíká ještě rychleji. Jeho tempo je někdy tak vysoké, že podněcuje k prokrastinaci a k posouvání důležitých termínů. Francesco Cirillo tak přichází s novou technikou Pomodoro (odvozené od kuchyňské minutky ve formě rajčete), která ti pomůže zefektivnit každodenní aktivity nečekaně jednoduchým způsobem. 

Autor tě v knize seznámí s tím, jak si měřit pracovní čas, jak dlouhé přestávky si dělat mezi jednotlivými zazvoněními a nebo také jak se vyhnout rozptylovacím tendencím. Jádrem techniky jsou dvaceti pěti minutové intervaly, po kterých následuje delší pauza na odpočinek. Smyslem techniky je zmírnění tendence prokrastinovat, snížení množství rušivých elementů, udržení motivace nebo zdokonalení pracovních a studijních postupů. Díky těmto znalostem a odbornému know-how se staneš pánem svého času nebo jak říká sám autor mistrem Pomodoro. 

 Pro koho je kniha vhodná? 

Technika Pomodoro se bude hodit čtenářům, kteří by jednou pro vždy rádi vyřadili výraz “nestíhám” ze svého slovníku. Kniha však není pouze pro jednotlivce své uplatnění najde i v různých firmách a korporacích, kde může výrazně zrychlit a zefektivnit pracovní procesy. 

Zalíbení zde najdou i kreativní čtenáři, kteří preferují živou interakci s knihou její součástí jsou totiž evidenční archy, kam si budeš moci kdykoliv zapisovat své postřehy, úkoly nebo pokroky. Pokud se i ty chceš stát produktivnějším, soustředěnějším a odhodlanějším, pak je Technika Pomodoro pro tebe jako dělaná. 

Technika Pomodoro – F. Cirillo

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: