Objevte své proč - S. Sinek

369 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.2.2023
Možnosti doručení

V životě děláme mnoho věcí, jako kdybychom byli v režimu autopilota. Pokládáme je za samozřejmé a nikdy se vlastně nezamýšlíme nad tím, proč je děláme. Kniha Objevte své PROČ z roku 2018 vás přiměje k úvahám, díky kterým můžete najít smysl ve věcech, které děláte a zároveň vám poskytne příležitost, jak změnit nefungující způsob života v kariérní oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Díky knize se naučíte dělat svoji sebereflexi - naučíte se přemýšlet nad sebou samým a nad tím, jací jste uvnitř. Autoři chtějí, abyste během formulování svého PROČ u sebe měli někoho, kdo vám při tom bude pomáhat. Na základě toho budete více otevřený nejen k sobě samému, ale i člověku, který vám bude asistovat. Zároveň získáte odpovědi na otázky typu: Co když nemám žádné PROČ, co když moje PROČ není dobré a nebo co dělat, když nedělám věci v souladu s mým PROČ.

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha je určena pro širší publikum čtenářů a zaměřuje se hlavně na kariérní oblast z pohledu zaměstnance, podnikatele nebo organizace. Proto z jejího přečtení vytěží především čtenáři, kteří se zajímají o seberozvoj v kariérním poli. Kapitoly se detailně věnují jednotlivcům - podnikatelům, zaměstnancům, zakladatelům firmy, ale také skupinám - oddělením, týmům, divizím. Díky tomu si každý najde v knize to své. Kniha se bude líbit i těm, kteří hledají inspirativní myšlenky osvětlují důvody, proč se člověk nachází v určitých životních situacích a také na co je dobré žít své PROČ.

 
Objevte své proč - S. Sinek

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: