Nezastavitelný růst - Jan Merkel

309 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení

Makáš každý den a přestože cítíš určitou spokojenost, víš, že to ještě není ráj na Zemi? Není divu. Ve škole nám vtloukali do hlav, že když budeme hodně dlouho a tvrdě pracovat, jednoho dne se dočkáme úspěchu a štěstí. Jenže ti nejúspěšnější napříč obory používají úplně jinou strategii. Mnohem rychlejší a efektivnější. Přestaň pronásledovat štěstí a úspěch. Začni je žít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíš?

Co kdyby existovala cesta, jak dosahovat velkých věcí pomocí malých kroků, a přitom rychleji než doposud? A co když ti řekneme, že se o takové cestě dočteš právě v této knize?

V provokativní knížce zjistíš, jak se pomocí drobných změn osvobodit z nekonečného krysího závodu. Ze závodu, ve kterém za velkou námahu sklidíš jenom drobky z koláče, který je tu ale pro všechny. I pro tebe. Objevíš pět klíčových oblastí, které zrychlí tvůj osobní růst. Zasměješ se principům, které jsou podané lidsky, ale bez servítků. Poznáš průlomové objevy z vědeckých studií a nasaješ know-how z tisíců hodin autorovy praxe. Ale hlavně – naučíš se dělat drobné změny, které vedou ke hvězdám a výš. 

Pro koho je kniha vhodná?

Kniha je určena pro širší publikum čtenářů a zaměřuje se hlavně na osobní růst. Z jejího přečtení vytěží především čtenáři, kteří se zajímají o seberozvoj jak v kariérním, tak i osobním poli. 

O autorovi

Jan Markel se pohybuje v oblasti osobního rozvoje už víc než 15 let. Zájemcům z řad firem i soukromých osob pomáhá zvládat leadership, rozvíjet svůj potenciál a lépe prodávat. O svoje praktické zkušenosti se podělil již v knížce Prodej svoje know-how (2015), která přibližuje principy internetové komunikace a online podnikání. Od roku 2016 se věnuje hlavně koučování, patří mezi špičkové a nejžádanější kouče v ČR. Je členem týmu koučů Život Jako Hra, pravidelně pořádá workshopy a přednášky. Své dlouholeté zkušenosti z praxe se rozhodl sepsat do knihy Nezastavitelný růst.

Nezastavitelný růst - Jan Merkel

Pointa

Pointa je nakladatelská služba, která propojuje autory, knižní kolegy a čtenáře. Pointa je alternativou mezi tradičním nakladatelem a samonákladem. Zajišťuje knižní profesionály, vedení procesu výroby knihy, ISBN i distribuci. Oproti tradičnímu nakladateli poskytuje autorům větší svobodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Česká
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.11.2020
Poutavá kniha, nutí člověka se zamyslet a přehodnotit některé věci. Pomáhá stanovit si cíle a splnit je.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: