Nástroje titánů - T. Ferris

Kód 25DOLU pro -25%
699 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení

Americký spisovatel, Tim Ferris, se může pochlubit světovými bestsellery, mezi které patří například Čtyřhodinový pracovní týden nebo Čtyřhodinová šéfkuchař. Pokud jste je četli, pak víte, že jeho tvorba je zárukou kvalitního počtení. Jinak to není ani s knížkou Nástroje titánů, která v roce 2017 udělala doslova díru do světa. Za knihou stojí rozhovory s desítkami slavných osobností – od významných herců, olympioniků, vědců, podnikatelů po válečné veterány a kouče, kteří radí, jak dělat věci lépe a efektivněji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíte?

Timothy Ferriss o sobě říká, že není žádný expert – je to experimentátor. Svědčí o tom bezmála 200 interview s důležitými ikonami z oboru. V této knize se z nich stanou vaši osobní mentoři, kteří vám přesně řeknou, co a jak dělat, abyste byli rychlejší, produktivnější, efektivnější nebo pozornější. 

Titul je více než obsáhlý – se svými 692 stranami vám poskytne odpovědi na všechno, co vás jen napadne. I když je kniha rozdělena do tří částí na zdravé, moudré a bohaté, jeden princip se prolíná celou knihou. Je to zdokonalování a rozvoj. Co dělá úspěšné úspěšnými? Jaktože oni to dokázali, zatímco se jiní marně snaží? V čem spočívá tajemství jejich úspěchu? 

Pro koho je kniha vhodná? 

Kniha je vhodná pro všechny neúnavné a cílevědomé hledače úspěchu. Je úplně jedno, v jaké branži pracujete nebo jak pokročilé skills v daném oboru máte. Pokud se chcete zdokonalit, přijít věcem na kloub nebo se naučit něco úplně nového, Nástroje titánů budou tou nejlepší volbou. Kniha inspirací přímo srší, proto se bude líbit těm, kteří hledají nové nápady, myšlenky a tvůrčí podněty k zamyšlení.

 
Nástroje titánů - T. Ferris

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: