Mít vše hotovo pro teenagery – D. Allen, M. Williams a M. Wallace

359 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.2.2023
Možnosti doručení

Mít vše hotovo pro teenagery je zbrusu nová kniha od trojice ostřílených profesionálů, kteří do tohoto titulu vkládají své letité zkušenosti z oblasti managementu, školství a osobního rozvoje. Knížka je v podstatě dalším pokračováním bestselleru Mít vše hotovo od Davida Allena, který se spolu s dalším autory tentokrát zaměřuje na mladou generaci a na nástrahy, kterým musí v dnešní době čelit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v této knize naučíš? 

Svět se stává čím dál složitější někdy natolik, že se obáváme, jak to všechno zvládneme. V důsledku toho se můžeme setkat s nespavostí, nemožností koncentrace, přehlcením a dalšími negativními symptomy, které jako alarm bijí na poplach, že něco není v pořádku. David Allen a spol. však našli způsob, jak tyto nepříjemné denní záležitosti vyřešit s grácií a prozradí je i tobě. 

V knize si postupně osvojíš metodu MVŠ (Mít vše hotovo), která ti pomůže získat větší kontrolu, perspektivu a soustředění. Jak sami autoři říkají: metoda se nezabývá tím, jak mít věci rychle hotové, ale spíše tím, jak nalézat stabilitu a kreativně předvídat, co všechno může život přinést. Cílem je tě připravit na školu, vztahy, odpočinek, domácí úkoly a zkrátka na všechny důležité oblasti života, které mají vliv na tvé každodenní fungování. 

Pro koho je kniha vhodná? 

Mít vše hotovo pro teenagery je neuvěřitelně praktický manuál, který se bude hodit všem, kteří denně čelí stresu, přetížení nebo prokrastinaci. Autoři zde byli skutečně kreativní, proto zde najdeš velké množství originálních nápadů, které jsou podložené letitou praxí a skutečně fungují. Z knihy však mohou čerpat i rodiče a učitelé, kteří prostřednictvím MVH mohou pomoci svým ratolestem nebo studentům čelit změnám a překonat nástrahy za účelem získání uvolněnějšího a produktivnějšího života. 

 
Mít vše hotovo pro teenagery – D. Allen, M. Williams a M. Wallace

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: