Kniha Slou - K. Boudová

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení

Svět se neustále zrychluje. Máme všeho čím dál tím víc a přesto se nemůžeme zbavit pocitu, že nám něco chybí. Nastal čas zpomalit.

„Teprve když zpomalíte, život začne být opravdová jízda.“ 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidstvo sužují stále nové civilizační nemoci a navzdory nevídanému materiálnímu blahobytu nám pocit štěstí proplouvá mezi prsty. Co s tím? Můžeme zpomalit. Pozvi pomalost do svého života a zařaď zase jedničku. Ve SLOU najdeš, jak nechat pomalost prostoupit tvou mysl a celé tělo. Zpomal a možná zjistíš, že už máš vše, co hledáš.

Kam všude můžeš pozvat pomalost? Třeba do:

  • šatníku
  • kuchyně
  • ložnice
  • nakupování
  • vyhazování
  • cestování

 

Knihu napsala Kamila Boudová, zakladatelka projektu SLOU a autorka knih Falešná Pařížanka a Falešná Pařížanka 2. Pokud se zajímáš o udržitelný způsob života, určitě se s jejími názory ztotožníš.

Kniha Slou - K. Boudová

Albatros

Albatros Media je největším nakladatelským domem v České republice s tradicí sahající až do roku 1934. Působí i na Slovensku v rámci samostatné pobočky Albatros Media Slovakia. Publikuje knihy pro děti, mládež, young adult i dospělé čtenáře, od leporel přes beletrii až po non-fiction. Pozornost věnuje také e-knihám, audioknihám a inovativním čtenářským aplikacím, které uživatelům ukazují literaturu v nečekaném světle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: