Jeď dál - A. Kleon

Kód 25DOLU pro -25%
349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení

Amerického spisovatele a mága kreativity, Austina Kleona, není nutno dlouze představovat. Své publikum naprosto ohromil již dvěma bestsellery – Kraď jako umělec a Ukaž, co děláš. Oba tyto tituly zasvěcují čtenáře do světa kreativity a jinak to není ani u zbrusu nové knihy Jeď dál z roku 2019, která tvořivými tipy a inspiracemi jenom čiší. Autor v ní dává naprosto jasný a srozumitelný návod, jak si kreativitu zuby nehty udržet a jak z ní vytěžit co nejvíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíš?

Také patříš mezi nažhavené kreativce, kteří neustále hledají múzu a nemohou ji nikde nalézt? Ať už se živíš jako spisovatel, malíř nebo hudební skladatel, tak moc dobře víš, že někdy produktivitou jenom překypuješ. Zatímco jindy se nemůžeš vyhrabat ani z postele. Austin Kleon se této problematice neváhá podívat zblízka za zoubek a zasvětit čtenáře do tajů nadmíru produktivního dne.

Austin ti mile rád ukáže 10 praktických kroků či pravidel, které ti pomohou vybudovat si trpělivost z ocele, vytrvalost maratonce a mysl Elona Muska - díky tomu budeš moci dosáhnout lepší koncentrace i nezlomné motivace. Autor ti rovněž vysvětlí důležité principy týkající se důležitosti klíčové rutiny, povahy tvořivosti nebo odstranění kreativního bloku.

Pro koho je kniha vhodná? 

Knihu doporučujeme všem, kteří marně hledají inspiraci a potácí se s neproduktivními dny. Tento užitečný návod je dokonalým receptem na to, jak se těmto patáliím vyhnout a vystřelit kreativitu vysoko do vzduchu. V knize rovněž najdeš početné citace a ukázky ze života jiných umělců, díky čemuž budeš mít další porci inspirace přímo před nosem.

Navíc zde nechybí ani typický kleonovský hravý design, který už tak dobře známe z jeho předchozích knih. Pokud tedy máš v oblibě povedené grafické ozdoby, v tomto bestselleru si rozhodně příjdeš na své.

Jeď dál - A. Kleon

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Zahraniční

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: