Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření - R. Honzák

269 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pokud zapálíš svíčku na obou koncích, dostaneš sice dvakrát víc světla, ale vyhoří za poloviční dobu. S lidmi je to stejné. Vyhoření (nebo také burnout) je výsledek dlouhodobého stresu, kvůli kterému cítíš vyčerpání, ztrátu ideálů, motivaci i vůli k práci. Tak hezky zpomal a přečti si tuhle knihu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Pokud jste se ocitli v situaci, že plameny vašeho nadšení hodlají už strávit vás, je nezbytná nějaká změna. A jediné, co můžete změnit, jste vy samotní. To je blbé! A těžké! Ale je to jediné skutečně účinné řešení a stojí za to. V každém věku!“

 

Syndrom vyhoření je stav naprostého fyzického a duševního vyčerpání s možnými vážnými zdravotními následky. Kdo vyhořel, musel předtím hořet. Musel být zapálený pro svou činnost. Na tom samozřejmě není nic špatného, ale problém nastává, když se to přežene. A věř nebo ne, stává se to i těm nejúspěšnějším!

Tuhle knížku napsal známý psychiatr Radkin Honzák pro všechny, kteří mají pocit, že jsou pod silným tlakem stresorů a že by se mohli kandidáty vyhoření poměrně snadno stát. Funguje skvěle i jako prevence nebo nástroj k uvědomění si důležitých věcí.

 
Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření - R. Honzák

Albatros

Albatros Media je největším nakladatelským domem v České republice s tradicí sahající až do roku 1934. Působí i na Slovensku v rámci samostatné pobočky Albatros Media Slovakia. Publikuje knihy pro děti, mládež, young adult i dospělé čtenáře, od leporel přes beletrii až po non-fiction. Pozornost věnuje také e-knihám, audioknihám a inovativním čtenářským aplikacím, které uživatelům ukazují literaturu v nečekaném světle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Česká
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: