Jak zabránit klimatické katastrofě - B. Gates

Kód 25DOLU pro -25%
419 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení

Řešení, která máme a průlomy, které potřebujeme

Oteplování planety a související jevy: období extrémních veder, bouří, stoupání hladiny moří, povodně, následné hladomory a migrační vlny. V těchto klimatických změnách žijeme. Můžeme tento stav změnit? Bill Gates vyzývá jak nahlížet na současný stav klimatu jako na příležitost postavit se pragmaticky k výzvě a projít jako lidstvo další energetickou a technologickou revolucí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize mimo jiné dozvíš?

  • Plán jak snížit do roku 2050 emise skleníkových plynů ze současných 51 miliard tun ročně na nulu.
  • Vysvětlení všech zásadních aspektů tohoto velkolepého plánu - jednotlivé zdroje emisí, možné alternativy, technologie, které už existují, i slibné inovace, jež jsou teprve na obzoru.

„Pokud se nevzdáme velkého cíle – dostat se na nulu – dokážeme katastrofu odvrátit. Můžeme zachovat únosné klima pro každého, pomoci stovkám milionů lidí žít hodnotný život a zachránit planetu pro příští generace.“

Jak zabránit klimatické katastrofě - B. Gates

Jan Melvil Publishing

Jan Melvil Publishing je české brněnské nakladatelství, které založili v roce 2007 Tomáš Baránek a Vít Šebor. Zaměřuje se na vydávání světových bestsellerů v oblastech pracovního a osobního rozvoje, psychologie, managementu a byznysu, zdraví a fitness, a v roce 2020 přibyla i edice věnující se historii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: