Hoř pomalu - V. Jelínková

299 Kč
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Cítíš únavu a tvoje imunita neustále slábne? Máš pocit, že každou chvilku vyhoříš? Cítíš, že takový život nemá smysl? Zkoušíš všechno možné, ale účinky většinou nejsou nic moc? To je v pořádku. Moderní rychlá doba umí totiž člověka dost rychle semlít. Ale je důležité s tím pracovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stres v práci, doma, ve škole… Mnoho z nás to zná. Zažíváme syndrom vyhoření, informační feťáctví, depresi, úzkost a jiné nemoci moderní doby. A víš proč? Protože hoříme moc rychle.

Veronika Jelínková v české publikaci opírající se o poslední vědecké výzkumy a zkušenosti špičkových atletů a experimentátorů z oblasti imunity, biochemie, lidského rozhodování a mindfulness, přináší odpověď na otázky, které si klade každý z nás:

  • Jak z toho ven?
  • Jak se budit každé ráno svěží?
  • Jak mít více energie a méně únavy?
  • Jak posílit svůj imunitní systém z pohodlí domova?
  • Jak žít vědomě a naplno?

Veronika je spoluzakladatelkou Metalearners, online školy, která zastřešuje ty nejbláznivější lektory nejen ve světě, ale i v Česku a na Slovensku. Společně bourají dogmata v zaprášeném vzdělávání. V minulosti byla závislá na sexu, alkoholu, drogách, uznání a informacích. Díky desetiletému experimentování a měření se dostala do stavu, kdy běhá ultramaratony a dává si ledové koupele. Tu sílu, kterou v sobě má, začala využívat pro sebe, nikoliv proti sobě. Pokud se chceš podívat na svůj život trochu z jiného úhlu a projít si tvrdým tréninkem, ale zároveň zpomalit, tahle kniha je přesně pro tebe.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Česká
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: