DigiDetox - jak na digitální minimalismus

269 Kč
Již není skladem
Možnosti doručení

Sociální sítě a technologické vychytávky jsou skvělá věc. To, na co jsme dřív používali rozum, za nás teď obstarávají počítače, chytré telefony, organizéry, navigace. Jak neztratit kontrolu nad nimi i sebou? Zkušený terapeut a lektor ti v této knize naservíruje vědecká data, poznatky z psychologie a osobní zkušenosti, díky kterým pochopíš a lépe ustojíš dnešní digitální dobu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co se v knize naučíš?

Tahle kniha tě naučí spoustu praktických věcí. Vysvětlí ti třeba:

  • principy digitálního minimalismu
  •  index virtuální hmotnosti
  •  jak prodloužit zdrženlivost a odolat okamžité odměně
  • proč je multitasking špatně
  • jak na vědomý trénink a bdělou pozornost
  • jak dostat své FOMO pod kontrolu
  • co dělat proti behaviorální závislosti
  • jak poznat digitální přetížení
  • jak mít své sociální sítě pod kontrolou

Dále také získáš spoustu tipů, co dělat pro svůj psychologický imunitní systém, naučíš se nastavit spánkovou hygienu, a taky třeba zjistíš, jak vysvětlit chování k digitálním technologiím dětem. Zkrátka a dobře: Naučíš se co nejmoudřeji investovat čas a energii a přizpůsobit si své technologie tak, aby sloužily ony tobě, nikoliv ty jim. Podle svých priorit.

Pro koho je kniha vhodná?

Knížka DigiDetox je ideální pro každého, kdo žije v moderním světě a má minimálně počítač s internetem nebo chytrý telefon. Ať už máš pocit, že trpíš závislostí na sociálních sítích, nebo se chceš prostě jen dozvědět něco nového z oblasti psychologie, určitě sáhni po tomto titulu. 

O autorovi

Matěj Krejčí pochází z Liberce, ale aktivní je napříč Českem i Slovenskem. Pracovní zkušenosti začal sbírat v call centru, dnes je konzultantem ředitelů a majitelů firem. Pět let byl součástí Konce prokrastinace, podílel se na vzniku projektu DobroKáva, organizoval konferenci Svět patří smělým v Liberci. Spolupořádá Inspirativní rána Brno, je terapeutem metody Solution Focused a ve svém širokém profesionálním záběru úročí i dlouholetý zájem o behaviorální ekonomii a neurovědy. Za své životní poslání považuje pomoc lidem. I proto vydal knihu, v níž chce předat know-how o digitální závislosti, kterou sám trpěl.

 
DigiDetox - jak na digitální minimalismus

Pointa

Pointa je nakladatelská služba, která propojuje autory, knižní kolegy a čtenáře. Pointa je alternativou mezi tradičním nakladatelem a samonákladem. Zajišťuje knižní profesionály, vedení procesu výroby knihy, ISBN i distribuci. Oproti tradičnímu nakladateli poskytuje autorům větší svobodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré knihy
Literatura: Česká

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: